Emoji Kopyala

Whatsapp Emoji Kopyala (Yeni Emojiler)

Whatsapp emojileri kopyalama, işlemi için buradan tek dokunuşla istediğiniz emojiyi kopyalayabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarından biri olan Whatsapp’tan mesajlaşırken emoji kullanımı oldukça fazladır. Aradığınız bazı emojileri bulamıyor olabilirsiniz. Bu durumda buradan, emojileri inceleyip, istediğiniz sembolün üstüne dokunarak kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kopyalama işlemi tamamlandığında, Whatsapp uygulamasında ya da herhangi bir sosyal medya uygulamasında kopyalanan emoji kullanılabilir.

Burada, “Whatsapp emoji kopyalama” yöntemi olarak istenilen sembolün üstüne dokunup kopyalanabilir halde düzenlendi. Farklı ve değişik emoji arayanlar buradan değişik Whatsapp emojilerini de kopyalayabilirler. Değişik emojiler, Whatsapp’ın emoji bölümünde bulunmadığından buradan kopyalayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Whatsapp siyah emojiler, beyaz emojiler ve daha farklı Whatsapp’ta olmayan emojileri buradan inceleyin ve kopyalayın. Emojiler, Whatsapp ve benzeri uygulamalarda mesajlaşırken duygularımızı ve hislerimizi karşı tarafa aktarmak için kullandığımız sembollerdir. Eğer bütün Whatsapp emojilerini arıyorsanız buradan incelenebilir. Bununla beraber, Whatsapp yeni emojileri de buradan kopyalayabilirsiniz.

Whatsapp emojileri

❤️‍🔥 Whatsapp Emojiler

Kopyalamak istediğiniz emojinin üstüne dokunmanız yeterli.

😀 😃 😄 😁 😆 🥹 😅 😂 🤣 🥲 ☺️ 😊 😇 🙂 🙃 😉 😌 😍 🥰 😘 😗 😙 🌸 😣 😖 😫 😩 🥺 😢 😭 😤 😠 😡 🤬 😳 🥵 🥶 😶‍🌫️ 😱 😨 😰 😥 😓 🤗 🤔 🫣 🤭 🫢 🫡 🤫 🫠 🤥 😶 🫥 😐 🫤 😑 🫨 😬 🙄 😯 😦 😧 😮 😲 🥱 😴 🤤 😪 😮‍💨 😵 😵‍💫 🤐 🥴 🤮 🤧 😷 🤒 🤕 🤑 🤠 🩷 ❤️ 🧡 💛 💚 🩵 💙 💜 🖤 🩶 🤍 🤎 💔 ❤️‍🔥 ❤️‍🩹 ❣️ 💕 💞 💓 💗 💖 💘 💝 💟 😈 👿 👹 👺 🤡 💩 👻 💀 ☠️ 👽 👾 🤖 🎃 😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾 🫶 🤲 👐 🙌 👏 🤝🏻 👍 👎 👊 🤛 🤜 🫷🏻 🫸 🤞 ✌️ 🫰 🤟 🤘 👌 🤌 🤏 🫳 🫴 👈 👉 👆 👇 ☝️ 🤚 🖐️ 🖖 👋🏻 🤙🏻 🫲 🫱🏻 💪 🦾 🖕 ✍️ 🙏 💋 👄 🦷 👅 👂 👃 👁️ 👀 🗣️ 👤 👥 👶 👧 🧒 👦 👩 🧑 🧚‍♀️ 🧚 🧚‍♂️ 🧜‍♀️ 👩‍🍳 👨‍🌾 👩‍🌾 👰‍♀️ 👸 🤴 🤰 👼 🐶 🐱 🐭 🐹 🐰 🦊 🐻 🐼 🐨 🐦‍⬛ 🦆 🪿 🐥 🐣 🐤 🪲 🪳 🦟 🦗 🕷️ 🕸️ 🦂 🐍 🦎 🦖 🐵 🙈 🙉 🙊 🐒 🐔 🐜 🪰 🫏 🐓 🐁 🐀 🐕 🐈 🐈‍⬛ 🐑 🦧 🦣 🐿️ 🦔 ☀️ 🌞 🌝 🌛 🌜 🌚 🌕 🌖 🌗 🌘 🌑 🌒 🌓 🌔 🌙 🌎 🌍 🪐 💫 🌟 ☄️ 💥 🔥 🌪️ 🌈 🌤️ 🌥️ ☁️ 🌦️ 🌧️ ⛈️ 🌩️ 🌩️ 🌨️ ❄️ ☃️ 🌬️ 💨 💧 🌊 🍏 🍎 🍐 🍊 🍋 🍌 🍉 🍓 🍒 🥕 🥒 🥛 🍿 🍸 🥃 🏀 🏈 🥎 🏐 🏉 🥏 🎱 🪀 🏓 🏸 🏒 🏑 🏋️‍♀️ 🤸‍♀️ 🚵‍♀️ 🚴‍♀️ 🏆 🥁 🎹 🎼 🎧 🎤 🎬 🎨 🧩 🎭 🎮 🎳 🎲 ♟️ 🎯 🤹‍♀️ 🎪 🚗 🚕 🚙 🚌 🏎️ 🚓 🚑 🚒 🚍 🚔 🚘 🏳️ 🏴 🏴‍☠️ 🏁 🚩 🏳️‍🌈 🏳️‍⚧️ 🏳‍🟧‍⬛‍🟧 🇺🇳 🇦🇫 🇦🇽 🇦🇱 🇩🇿 🇨🇦 🇦🇿 🇦🇺 🇩🇴 🇨🇿 🇬🇲 🇲🇴 🇺🇸 🇻🇳 🇼🇫 🇹🇴 🇹🇳 🇹🇷 ◕‿◕ ◕^◕ ۝ ☾☆ ۞ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ╭☆╯

Whatsapp Emojiler Nerede?

Whatsapp uygulamasında emoji gönderebilmek için, emoji alanına giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer, Whatsapp emojilerinin nerede olduğunu bilmiyorsanız şu şekilde ifade edilebilir. Whatsapp uygulamasına giriş yapın. Mesaj yazama alanına dokunduğunuzda klavye açılacaktır. Klavyenin sol alt kısmından gülücük sembolüne dokunursanız emoji alanı açılır. Farklı semboller arıyorsanız emoji kopyala sayfasını da ziyaret etmeyi unutmayın.

Yukarıda kırmızı kutu içerisinde göstermiş olduğumuz ‘gülen yüz‘ simgesine dokunduğunuzda emojilerin bulunduğu alan açılır. Buradan bulmak istediğiniz emojiyi, emoji ara bölümüne yazarak bulabilirsiniz. Bizler, Whatsapp uygulamasında bulunmayan sembolleri de burada listeledik.

Whatsapp Emoji Kopyala

Whatsapp emoji kopyalama işlemi oldukça basittir. Yapılması gereken tek şey, beğenilen ya da kullanılmak istenilen emojinin üzerine dokunmaktır. Kullanmak istediğiniz emojinin üstüne dokunarak kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdan da yeni çıkan Whatsapp emojilerini kopyalayabilirsiniz.

Whatsapp Logo Emojisi:


Elmas emojisi:Whatsapp gül emojisi:Whatsapp sarı kalp emojisi:Whatsapp gülücük emojisi:Whatsapp Taç Emojisi:Whatsapp kılıç emojisi:Whatsapp titreyen yüz emojisi:Geyik başı sembolü:Whatsapp yeni emoji:Yeni Whatsapp emoji Zencefil:Bezelye yeni Apple emojileri:Whatsapp wifi emoji:Whatsapp Tarak emojisi:

Kopyalanan emojiler yalnızca Whatsapp uygulamasında değil Discord, Twitter, Facebook, Messenger ve çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Bu semboller aynı zamanda destekleyen oyun ve sohbet platformlarında da kullanılabilir.

Değişik Whatsapp Emojileri

Değişik ve farklı türlerde Whatsapp emoji kopyalamak isteyenler, Whatsapp uygulamasında bulunmayan sembolleri aşağıdan kopyalayabilirler. Bu semboller Whatsapp mesajlarında ya da Whatsapp hakkımda bölümünde de kullanılabilir. Whatsapp emoji kütüphanesinde bulunmayan sembollerin altındaki kopyala butonuna dokunarak kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat, bu sembolleri kopyaladıktan sonra kullanacağınız alana yapıştırmanız gerekir.

Farklı Whatsapp emojileri:

Whatsapp taç emojisi:


Siyah kalp:Siyah yıldız:Beyaz yıldız:Türk bayrağı:Kartal emoji:Sincap:iPhone nazar boncuğu emoji:Parıldayan yıldız:Siyah ay yıldız:Siyah sonsuzluk işareti:Kuş tüyü:Baykuş:Apple iPhone keçi emojisi:


Hiç görmediğiniz Whatsapp emojilerini burada paylaşıp kullanmanıza olanak sağladık. Aradığınız farklı semboller ya da emojiler varsa bunları da yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. İlgili emojiyi araştırıp bularak buradaki listeye ekleyebiliriz.

iPhone Emojileri
Tehlikeli madde emojisi:Satranç emojileri:Müzik notaları:Sonsuzluk emojisi:Trafik uyarısı emoji:Siyah kazma emojisi:iPhone kamyonet emoji:Lotus çiçeği emojisi:Kahve emoji:Siyah güneş iPhone emojileri:Kardan adam:Futbol topu:Apple Zincir emojisi:

Whatsapp Mesajlara Emoji İle Tepki Verme

Whatsapp mesajlara emoji ile tepki verme alışkanlığı genelde pek mesajlaşmayı sevmeyen insanların yaptığı şeydir. Bazı insanlar müsait olmadıklarında, bazıları söyleyecek bir şey bulamadığında bazen de mesajlaşmak istemediğinde mesajlara emoji ile tepki verebilir. Whatsapp bununla ilgili güncelleme getirerek, direkt olarak gönderilen mesaja tepki verme özelliğini hizmete sundu.

Whatsapp’ta bir mesaja tepki vermek için, ilgili mesajın üzerine basılı tutun ardından gelen tepki simgelerinden birini seçin. Eğer gelen seçenekler dışında farklı bir tepki vermek istiyorsanız, + butonuna dokunarak farklı tepkileri seçebilirsiniz.

Whatsapp Kalp Emojileri

Whatsapp kalp emojileri en çok kullanılan sembollerdir. Bu semboller genelde aşk, sevgi ve güven gibi anlamlara gelmektedir. Her bir kalp sembolünün kendine özgü adı ve anlamı vardır. Kalp isimlerini aşağıdan inceleyebilir, kullanmak istediğinizi kopyalayabilirsiniz.

Parıl parıl bir kalp: 💖
Büyüyen bir kalp: 💗
Yatan kalp: ❥
Kırık kalp; 💔
Sevgililer ve kalp: 💑
Bir arada dönen kalpler: 💞
Kalp çifti: 💕
Aşk oku tarafından vurulmuş bir kalp: 💘
Pembe ve kırmızı kalp: 💟
Hediye kalp: 💝
Sade turuncu kalp:🧡
Sarı kalp: 💛
Mavi kalp: 💙
Yeşil kalp: 💚
Beyaz kalp: 🤍
Mor kalp: 💜
Koyu siyah kalp: 🖤

Whatsapp 🥰 Emoji Anlamı

🥰 emoji anlamı; sevgi ve mutluluk ifadesidir. Örneğin, sizi tanıdığı için memnun ve mutlu olan biri bunu dile getirirken ilgili sembolü gönderebilir. 🥰 emoji anlamı özetle memnuniyeti, bulunduğu konumdan hoşnut olunduğu anlamlarına gelmektedir. Bu emojiyi de buradan kopyalayıp Whatsapp ya da farklı uygulamalarda kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Whatsapp Emoji Kopyalama

  Whatsapp emoji kopyalama işlemi düşünülene göre çok daha kolaydır. Ancak bazı insanlar, direkt telefonlarda bulunan emojiler yerine farklı semboller kullanmak isteyebiliyor. Örnek verecek olursak, Whatsapp hakkımda alanına siyah taç ya da müzik çalar sembolü kullanmak isteyenler olabiliyor. Bu nedenle burada Whatsapp uygulamasında olmayan değişik emoji ve sembolleri de bu içerikte görebiliyoruz. İşte kopyalayabileceğiniz bazı farklı Whatsapp emojileri:

  Gülücük emojileri: 😀 😃😄 😁 😆 😅 🤣 😂 🙂🙃 😉 😊 😇 😗 ☺ 😚 😙 😋 😛 😜 🤪 😝 🤑 🤗 🤭 🤫 🤔 🤐
  Çiçek emojileri:🌼🌻🌹🌷💐🌺🌸
  Mutsuz emojiler: 😒😓😔😞😢😣😥😩😪😫😭😰😲
  Kalp Emojileri: ❤ 💔 💝 💓 💕
  Hayvan emojileri: 🐟🐙🦑🦞🦀🦅🕊️🦃🐓🦉🦤🦢🦆🪶🦜🦚🦩🐩🐕‍🦺🦮🐕🐁🐇🐈🦔🦡🦨🐿️
  Doğa emojileri:🌾🍀🍄🌰🌲
  Sevgili emojileri: 🥰 😍 🤩 😘

  Whatsapp Uygulamasında Emoji Nasıl Kopyalanır?

  Whatsapp uygulamasında emoji kopyalama işlemi de odlukça basittir. İlk olarak kopyalamak istenilen emojiyi seçmelisiniz, seçimi yaptıktan sonra kutucuk içerisinde gelen kopyala butonuna dokunmanız yeterli olur. Bu işlem iPhone ve Android telefonlar için aynıdır. Kopyalanan emojiyi de bütün sosyal medya uygulamalarında kullanabilirsiniz. Ancak bazı telefonlar üzerine dokunulduğunda seçemeyebiliyor. Bu durumda yapılması gereken şey ise, emojinin sağ kısmına basılı tutup emojiyi seçin. Ardından gelen kopyala sembolüne dokunun.

  Burada listelenen emojileri kopyalamak için ekstradan kopyala butonuna dokunmanıza gerek yok. Tek yapılması gereken beğenilen emojinin üzerine dokunmak. Ancak bazı sembolleri kopyala butonu ile birlikte paylaşılmış. Bu sembolleri de kullanmak isterseniz ilgili ifadenin altındaki kopyala butonuna dokunmak yeterli oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir