Emoji Kopyala

Yılan Emojisi Kopyala, Anlamı 🐍 𓆙

Whatsapp Yılan emojisi ve, Instagram snake emojisi olacak şekilde bu sembol de sıkça kullanılmaktadır. Snake, Türkçe’de Yılan anlamına gelmektedir. Buradan hem Yılan emojisi kopyala işlemi yapılabilir hem de anlamını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, emoji kopyala kategorisinden farklı sembol ve emojileri de inceleyebilirsiniz. Bu emoji, bütün sosyal medya uygulamalarında kullanılabilir. Görünüm bakımından, işletim sistemine göre farklı renklerde ve görüntülerde olabilir. Ancak, genel itibariyle bir yılan figürünün fotoğrafıdır.

Yılan emojisi kopyala, işlemini yapabileceğiniz gibi normalde emoji kütüphanesinde bulunmayan yılan sembollerine de ulaşabilirsiniz. Kobra yılan emojisi, siyah yılan emojilerini de listeye dahil ettik. Bu sayede renkli sembol yerine sadece siyah bir yılan emojisi de kopyalanabilir.

Yılan Emojisi Kopyala

Yılan emojisi görünümü
Yılan Emojisi Kopyala Yapıştır:
Whatsapp Yılan Emojisi Kopyala: 🐍 Kopyalandı!
Siyah Yılan Emojisi: 𓆙 Kopyalandı!
Yılan Emojisi 2: 𓆓 Kopyalandı!
Kobra Yılan Emojisi: 𓆗 Kopyalandı!
Farklı Yılan Emojisi: 𓆑 Kopyalandı!
Farklı Yılan Emojisi: 𓆕 Kopyalandı!

Yukarıdaki emoji kopyalama alanında 6 farklı sembol eklenmiştir. Bu sembollerin başında Whatsapp ve Instagram’da kullandığımız yılan emojisi yer alıyor. Ancak devamında ise, normalde telefonlarda bulunmayan yılan emojilerini ekledik. Eğer Instagram biyografi alanında siyah renkte bir yılan emojisi kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken beğendiğiniz sembolü kopyalayıp oraya yapıştırmak olacak.

Bilgisayar klavyede yılan emojisi nasıl yapılır diye merak edenler de buradan kopyalayabilirler. Bununla birlikte, bilgisayardan kopyalayanlar CTRL + V tuşlarına aynı esnada basarak kopyaladıkları sembolü kullanacakları alana yapıştırabilirler.

Yılan Emojisi Anlamı

Yılan emojisi, sinsilik anlamına gelmektedir. Yılan, mitolojik öykülerde dahi sinsiliği temsil etmek için kullanılan bir semboldür. Yılan emojisi bu bakımdan sinsilik yapılan bir ortamda, ya da sinsisin denilen bir sohbette kullanılabilir. Fakat her emojinin anlamı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Yani kullanıcı sinsilik dışında farklı bir anlamda da bu emojiyi kullanıyor olabilir.

Yılan emojisinin görünümü, kullanılan platforma göre farklılık göstermektedir. Yukarıdaki görselden, yılan sembolünün kullanıldığı işletim sistemine göre nasıl göründüğünü de inceleyebilirsiniz.

Yılan Emojisi 🐍 Hakkında Genel Bilgiler ve Devs Kodları

Unicode isimSnake 🐍
Unicode numarasıU+1F40D
HTML kodu🐍
CSS Kodu\1F40D
Unicode BloğuÇeşitli Semboller ve Piktogramlar
Unicode alt blokHayvan sembolleri
Unicode sürümü6.0 (2010)
Emoji sürümü1.0 (2015)
Emoji KategorisiHayvanlar ve Doğa
Emoji SubcategorySürüngen

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir