Emoji Kopyala

Yıldız Emojisi Kopyala, Siyah Ay Yıldız

Sosyal medya uygulamalarının emoji kitaplığında farklı semboller bulunmaktadır. Bunlardan biri de “yıldız emojisi” diyebiliriz. Bu emojiyi hem mesajlaşırken hem de Insgtagram öne çıkanlar, biyografi, Whatsapp hakkımda ya da hikaye gönderilerinizde kullanabilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılar siyah yıldız emojisi kopyala yöntemi ile farklı sembol kullanmak isteyebilir. Burada yer alan semboller hem Whatsapp uygulamasının emoji kütüphanesinde bulunanlar hem de burada olmayan şekillerdir.

Yıldız emoji, ay ile yan yana getirilerek ay yıldız sembolü elde edilebilir. Türk bayrağı emojisi oluşturmak isteyenler de bu sembolleri kopyalayıp yine bahsettiğimiz gibi sosyal medya uygulamalarında kullanabilirler. Whatsapp, Instagram, Twitter, Discord, Facebook ve daha bir çok alanda bu semboller kullanılabilir. Ayrıca, bazı oyunlar direkt olarak emoji yıldız sembolünü nick alanına yazmamıza izin vermeyebiliyor. Fakat burada paylaşmış olduğumuz siyah yıldız emojisi destekleyen oyunlarda nick olarak kullanılabiliyor.

Yıldız Emoji Anlamı

Öncelikle birden fazla yıldız sembolü olduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber her birinin kendine özgü anlamı vardır. Ancak, genel anlam itibariyle yıldız emojisi yayılan ışığı, gelişimi, popülerliği ve tanınmışlığı ifade etmek için kullanılır. Aynı zamanda, bu emoji ışıltı, parlaklık, ferah iyilik gibi anlamlara da gelmektedir.

Fakat emoji kullanımı kişiden kişiye değiştiği için, kullanan kişi farklı anlamlar için de tercih etmiş olabilir. Yıldız sembolüne ihtiyacınız varsa ve değişik yıldız ifadesi arıyorsanız buradan beğendiğinizi kopyalayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yıldız Emojisi Kopyala

Whatsapp yıldız emoji kopyala:


Kayan yıldız emoji:Siyah yıldız emoji:Beyaz yıldız emoji:Gölgeli beyaz yıldız:Rozet yıldız emoji:Değişik yıldız sembolü:Siyah beyaz yıldız emoji:Parlayan yıldız:Siyah ay yıldız:Yıldız parıltı emojisi:Gözleri yıldız sembolü:Yıldız tuşu:Yeşil yıldız:


Yıldız ifadesi kullanmak isteyenler yukarıdaki sembollerin altında bulunan kopyala butonuna dokunarak bunu yapabilirler. Beğendiğiniz sembolün altındaki kopyala seçeneğine dokunarak kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ardından, kullanmak istediğiniz yere gelip yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Siyah Yıldız Emojileri

Bazı kullanıcılar siyah yıldız sembolü kullanmak isteyebileceğinden dolayı hem yukarıdaki başlıkta hem de aşağıda çeşitli sembolleri listeledik.

  • ٭

Yıldız sembolü gibi farklı semboller de arıyorsanız hemen emoji sayfasını ziyaret edip hiçbir yerde görmediğiniz sembolleri kontrol edebilirsiniz. Bu sembolleri kopyaladıktan sonra Discord, Whatsapp, Telegram, Facebook ve Twitter gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda destekleyen oyunlarda nick, klan adı ya da sohbet sayfalarında kullanıcı adı olarak bu semboller kullanılabilir.

Siyah yıldız gibi siyah beyaz yıldız ifadesine de yer verdik. Bu yıldız sembollerinin her birinin kendine özgü farklı anlamı vardır. Kayan yıldız bazıları tarafından iyi şans anlamına gelirken, bazı kişiler ise yiten umutlar şeklinde yorumlayabiliyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir