Emoji Kopyala

Yüzük Emojisi Kopyala – İç İçe Geçmiş Yüzük Emojisi

Yüzük emojisi kopyalamak isteyenler için burada kopyalama seçeneğini paylaştık. Ayrıca iç içe geçmiş yüzük emojisi kopyala işlemi de buradan yapılabilir. Yüzük emojisinin ne anlama geldiğini ve unicode bilgilerini de yine buradan öğrenebilirsiniz. Whatsapp, Instagram gibi uygulamalarda biyografi olarak ya da gönderi açıklamasında da bu sembolleri kullanabilirsiniz.

İç içe geçmiş yüzük emojisi, direkt olarak uygulamalarda bulunmadığından dolayı en çok aranan şeylerden biri haline gelmiştir. Bizler de bu konu hakkında araştırma yaparak, örnek emojileri burada listeledik. Profilinde yüzük olan insanlar genelde evli ya da nişanlı olan insanlardır. Ancak bazı sosyal medya kullanıcıları Yüzüklerin Efendisi sinema filmine atıfta bulunmak için de bu sembolü kullanabiliyorlar. Whatsapp ve Instagram gibi uygulamalardaki yüzük emojisi, görünüm itibariyle tek taş yüzük şeklindedir. Ancak bizler burada siyah yüzük emojisi arayanlar için de öneri sembolleri bir araya getirdik. Ayrıca buradan alyans yüzük emojisini de kopyalayabileceksiniz.

Yüzük Emoji Anlamı

Yüzük emojisi, sarı ya da beyaz altından yapılmış olan ve üstünde bir pırlanta taşı olan yüzük sembolüdür. Bu emoji nişan ve düğünleri sembolize etmek için kullanılır. Beraberinde kullanılabilecek emojilerden biri de 👰 gelin emojisidir. Bu bakımdan bakıldığında evlilik teklifi, düğün ya da nişan gibi olaylarda kullanılabilir.

Aynı kategoride benzer emojiler kullanılarak örneğin düğün fotoğrafları, videoları ya da nişan gibi durumlarda fotoğrafların altında açıklama olarak kullanılabilir.

Yüzük Emojisi Kopyala

Yüzük Emojisi:
Hemşire Emoji: 💍 Kopyalandı!
İç İçe Geçmiş Yüzük Emojisi: Kopyalandı!
Alyans Emojisi: Kopyalandı!
İç İçe Geçmiş Alyans: Kopyalandı!

Bilgisayardan klavyede yüzük emojisi nasıl yapılır bilmeyenler aşağıdan Unicode bilgisine bakabilecekleri gibi üst kısımdaki tablodan da kopyalayabilirler. Emojiyi kopyaladıktan sonra bilgisayardan CTRL + V tuşlarına basın. Bu sayede yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Mobil cihazlardan yapıştırma işlemi için, kopyaladıktan sonra emojinin yazılacağı yere basılı tutun ve gelen kopyala butonuna dokunun.

Yüzük Emojisi Hakkında Temel Bilgiler

Emoji: 💍
Kısa isim:yüzük
Apple Adı:yüzük
Codepoint: U+1F48D Kopya
Kısa kod: :ring:
Ondalık: ALT+128141
Unicode Sürümü: 6.0 (2010-10-11)
Emoji Sürümü: 1.0 (2015-06-09)
Kategorisi:Nesneler
Anahtar kelimeler:romantizm | tek taş | yüzük

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir