Genel

Zülfikar Emoji Kopyala ރ

Günümüzde çeşitli sosyal medya uygulamalarında “Zülfikar emoji” kopyalandıktan sonra kullanıcı adlarının yanında ya da biyografi kısmında kullanılıyor. Eğer siz de Zülfikar kılıcı emojisi kopyalamak istiyorsanız buradan direkt kopyalayabilirsiniz. Aynı zamanda bu sembolün ne anlama geldiğini be Zülfikar ile ilgili çeşitli bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp, Instagram, Facebook ya da diğer sosyal medya uygulamalarının emoji kütüphanesinde zülfikar kılıcı yer almamaktadır. Kılıç şekilde arama yaptığımızda ise zülfikar kılıcı ile alakası olmayan görseller ile karşılaşıyoruz. Ancak çeşitli sosyal uygulamalarda kullanıcı adının yanında ya da biyografi kısmında kılıç simgesinin olduğunu görmüşsünüzdür. Bizlerde burada zülfikar emoji kopyala yöntemi ile bu simgeyi nasıl kullanabileceğinizi anlattık.

Zülfikar Ne Demek?

“Zülfikar” İslam dininde önemli bir simge olan ve İslam peygamberi Muhammed’in damadı ve aynı zamanda yakın akrabası olan Ali bin Ebu Talib’e ait olan kılıçtır. Bu kılıç İslam tarihinde olaylı yerlerde kullanılmıştır. Yine İslami bir figür olarak kullanılmaktadır. Özetle Zülfikar simgesi Ali (ra)’ı sembol eder.

Zülfikar Emoji Kopyala

Zülfikar emojisi kopyalandı… BoslukKopyala.com
  • Yukarıdaki kopyala butonuna dokunun.
  • Bilgisayar, tablet ya da cep telefonu bu simgeyi kopyalayacaktır.
  • Ardından kullanmak istediğiniz yere gelin ve yapıştırın.
  • Bu sayede emojiyi kullanabilirsiniz.

Instagram, Twitter, Whatsapp, Facebook ve daha bir çok sosyal medya uygulaması bu emojiyi desteklemektedir. Direkt olarak emoji kütüphanesinde yer almasa da mesaj olarak da bu simgeyi gönderebilirsiniz. İsteyenler yine şekilli nick yazmayı destekleyen oyunlarda kullanıcı adının yanına da bu simgeyi ekleyebilirler.

Zülfikar Twitter Simgesi Nasıl Yapılır?

Bu simge yukarıda da bahsettiğimiz gibi sosyal medya uygulamalarında kullanıcı adlarının yanında ya da biyografi kısımlarında kullanılabilir. Eğer siz de Zülfikar emojisi twitter’da kullanıcı adımın yanında yer alsın istiyorsanız yukarıdan kopyalayın. Kopyaladıktan sonra kullanıcı adınızı düzenleme kısmından adınızın sonuna ya da başına nerede görünmesini istiyorsanız bu sembolü oraya yapıştırın. Bu sayede kullanıcı adınızın yanında Zülfikar kılıcı yer alacaktır. Burada paylaşılmış olan Hz Ali kılıcı emoji kopyala yöntemini bütün cihazlardan kullanabilirsiniz.

Farklı emojiler kopyalamak için arama kısmına bakabilirsiniz. Aynı zamanda Whatsapp gibi sosyal uygulamalarda boş mesaj ya da boş yorum göndermek için boşluk kopyala sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Zülfikar kılıcı hakkında detaylı bilgi için wikipedia Zülfikar sayfasına da bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir