Teknoloji

Bedava internet

Bildiğiniz gibi 2022 yılından günümüze paketler oldukça pahalandı. Doğal olarak Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır araştırılır oldu. Pahalılığa örnek verecek olursak 2022 yılının başında 35 TL karşılığında kullanılan Vodafone faturasız tarifeleri günümüzde 250 TL civarında ücretlerle satılıyor. Bu durumda doğal olarak bedava günlük, haftalık ya da aylık internet paketlerini kullanmak daha faydalı.

Çoğu operatör faturasız hat kullanıcıları için TL yüklemeleri halinde ücretsiz internet hediyesi veriyor. Örneğin Vodafone 100 TL yükleme karşılığında 1 hafta geçerli 4 GB hediye internet paketini otomatik olarak hattınıza tanımlar. Bu kampanyadan yalnızca Vodafone faturasız hat sahipleri faydalanabiliyor. Ek hatırlatma, herkes kendi operatörünün güncel kampanyasından faydalanabilir. Burada Faturalı ve hazır kart internet kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Bedava internet Nasıl Yapılır?

  • Turkcell bedava internet kampanyaları.
  • Vodafone bedava internet paketleri.
  • Türk Telekom hediye internet içerikleri.

Hattınız hangi operatörde kayıtlıysa o operatör için yazılmış olan başlıktaki kampanyaları inceleyin. Ayrıca hat tipinize göre kampanyaya katılabilirsiniz. Yani Faturalı hatlar hazır kart kampanyalarından faydalanamaz. Hadi birlikte operatörlerin güncel kampanyalarını inceleyelim.

Turkcell Bedava internet 2024

Turkcell abonelerinin faydalanabileceği güncel kampanyalar aşağıda tablo halinde listelendi. Bu sayede hangi kampanyalardan faydalanabileceğinizi daha rahat inceleyebilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatlar için Turkcell bedava internet kampanyaları:

Kampanya AdıNasıl Yapılır?
Rahat Hediye Haftalık 3 GB (Faturalı)Otomatik tanımlanır. (Hat taşıma ya da yeni hat alarak gelenler faydalanabilir.)
Faturasız’dan Rahat’a Geç (Faturalı – Hazır Kart)Faturasız’dan rahat pakete geçenlere 3 ay boyunca her ay 2 GB otomatik tanımlanır.
GNÇ Galaksi (Faturalı & Faturasız)GNÇ Galaksi kampanyasına katılarak bedava internet dahil çeşitli hediyeler alabilirsiniz.
Salla Kazan BiP (Faturalı & Faturasız)BiP uygulamasından Salla Kazan menüsüne giriş yaparak ücretsiz internet ve benzeri hediyelerden faydalanabilirsiniz.
Bizce ile Kupon Biriktir (Faturalı ve Faturasız)Bizce ile Kupon Biriktir kampanyası ile kupon biriktirerek hediye internet alın. Bizce mobil uygulamasını telefonunuza indirerek kuponları toplamaya başlayın.
GNÇ Çatlat Hediyeni Kap (Faturalı & Faturasız)GNÇ uygulamasını indirdikten sonra “ÇATLAT” bölümüne girerek hediye internet kampanyasına katılabilirsiniz.
Otomatik Ödeme Talimatı Hediye Haftalık 2 GB (Faturalı)Hattınızdan Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp otomatik ödeme talimatı verirseniz kampanyadan faydalanabilirsiniz. İlk defa otomatik ödeme talimatı verenler yararlanabilir.
Dijitale Gel Hediye 2 GB (Faturasız)Son 90 günde en az 1 defa Dijital Operatör veya Turkcell.com.tr harici kanallardan yükleme yapmamış olan ve bu 90 gün içinde hiç Dijital Operatöre login’i olmamış, veri ve iletişim izni olan aboneler yararlanabilir.
Hafta Sonu 5 GB (Faturasız)3 ay ve üzeridir TL yüklememiş, 3 ay ve üzerinde Turkcelli olan kişiler herhangi bir kanal ile 10TL ve üzeri paket ya da TL yükleme si yaparsanız 1 hafta geçerli hafta sonu kullanılabilecek 5 GB hediye kazanırsınız.

Bütün kampanyaların detayı için: Resmî sayfa olan Turkcell Kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet

Faturalı ve Faturasız abonelerin faydalanabileceği Türk Telekom bedava internet paketleri aşağıdaki gibidir. Bu kampanyalardan size uygun olana katılabilirsiniz.

Kampanya AdıNasıl Yapılır?
Sil Süpür Kampanyası (Faturalı ve Faturasız)Online İşlemler uygulamasını indirip giriş yaparak katılabilirsiniz. Cepten internet ve konuşma hediyelerini alabilirsiniz.
4.5G 20 GB Kampanyası (Faturalı ve Faturasız)4.5G’ye geçin, 7 gün geçerli 20GB hediye internet kazanın. 4.5G 20GB yazıp 5555 ‘e gönderin.​
İlk Ay 10GB Hediye İnternet KampanyasıTürk Telekom’a hattını taşıyan ya da yeni hat alarak gelenlere ilk ay 10 GB hediye.
İlk Ay 20 GB ve 30 GB Hediye İnternet KampanyasıTürk Telekom’a gelerek Özgür paketlerden birine kayıt olanlara verilir.

Bütün kampanyaların detayları için: Siz de Türk Telekom resmî internet sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava internet 2024

Vodafone aboneleri de güncel kampanyalardan faydalanarak hediye internet alabilirler. Örneğin TL yükleme kampanyası ya da yeni abone kampanyalarından faydalanıp haftalık hediye internet almak mümkün. En güncel kampanyaları aşağıdaki tablodan inceleyin.

Kampanya AdıNasıl Yapılır?
Hediye Çarkı (Faturalı ve Faturasız)Hediye Çarkı kampanyası ile 20 GB’a kadar hediye kazanın. Yanımda uygulamasını indirip kampanyaya katılabilirsiniz.
Faturasız Yeni Hat Alımına Özel İlk Ay Hoş Geldin Paketi HediyeVodafone’dan faturasız yeni hat alan müşteriler yurt içi her yöne 25GB, yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS hediye edilir.
Süpermarket YanımdaYanımda uygulamasına giriş yapıp Süper Market Yanımda bölümünden ilk alışverişinize 20 TL indirim ve haftalık 10 GB internet kazanın.
TL Yükle 4 GB internet Kazan (Faturasız)Yanımda uygulamasından 100 TL yüklemeniz halinde 1 hafta geçerli 4 GB kazanırsınız. Kampanya dahilinde verilen internet ve yükleme miktarı değişebiliyor. Uygulamadan bunu kontrol edebilirsiniz.

Diğer kampanyalar için: Vodafone kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hatırlatmak isteriz ki: Burada herhangi bir kampanya vs. yapılmıyor. Yalnızca 3 operatörün de güncel kampanyalarına nasıl katılacağınızın bilgileri yer alıyor. Ayrıca kampanya sayfalarının bağlantısını da yine her bir operatör başlığının altında bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir