Teknoloji

Gürcistan Alışveriş Siteleri Teknoloji Mağazaları

Gürcistan’daki fiyatları merak ediyorsanız oranın alışveriş sitelerine girmek en basit yöntemdir. Bilgiye kolay ulaşmanız için Gürcistan alışveriş siteleri ile ilgili özel liste. Bu listede telefon, tablet, bilgisayar, kulaklık ve akıllı saat gibi bir çok ürünün satıldığı internet siteleri yer alıyor. Bu sitelerden güncel fiyatlara bakabilirsiniz. İlgili internet siteleri Gürcistan’daki teknoloji siteleri olduğundan dolayı fiyatlar da Gürcü Larisi türünde verilmiştir. TL karşılığını öğrenmek için ilgili miktarı TL’ye çevirmeniz gerekmektedir.

Gürcistan Alışveriş Siteleri

Gürcistan’a gitmeyi düşünen ya da oradaki fiyatları merak edenler için oranın alışveriş sitelerini açıklıyoruz. Haberimizde tüm Gürcistan teknoloji sitelerini bulabilirsiniz.

myparts.geYedek parça
alta.geTeknoloji ürünleri ve Elektronik
eauction.geHırdavat & Hurda
elit electronic Cep Telefonu & Bilgisayar
flowers.geÇiçekçi
myauto.geAraba sitesi

Yukarıdaki tablodan teknoloji siteleri, hırdavat, hurda, araba ve çiçekçi gibi siteleri bulabilirsiniz. Oranın fiyatlarını merak ediyorsanız en mantıklısı internet sitelerinden fiyatları incelemek.

Gürcistan Online Alışveriş Siteleri

Gürcistan’da online alışveriş yapanlar hangi siteleri kullanıyor? Fiyat karşılaştırması ya da gitmeden önce bilgi edinmek için aşağıdaki siteleri de inceleyebilirsiniz.

Gürcistan’da online alışveriş sitesi:

  • mymarket.ge: Gıda, içecek, temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi farklı ürünleri burada bulabilirsiniz.
  • wolt.com: Gürcistan’ın çeşitli bölgelerinde restoran yemekleri, market alışverişi ve kurye hizmetleri sunuyor. Bizdeki yemek sepeti ve getire benzer bir hizmet sunmaktadır.
  • mysuper.ge: Gıda, içecek, temizlik ürünlerinin yanı sıra kişisel bakım ürünlerini de bulabileceğiniz online alışveriş sitelerinden biridir.
  • Ioli.com: Belki de en çok ziyaret edilen sitelerden biri de loli.com’dur. Moda ürünleri, elektronik eşyalar, ev ve bahçe malzemeleri, spor malzemeleri ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her şeyi burada bulabilirsiniz.
  • tecbuy.ge: Elektronik eşyalar, bilgisayarlar, telefonlar, ev aletleri gibi onlarca kategoride yüzlerce ürün inceleyebileceğiniz online alışveriş sitelerinden biridir.

Yukarıda yalnızca birkaç tane örnek verilmiştir. Gürcistan’da buraya eklemediğimiz farklı online alışveriş siteleri de bulunmaktadır.

Gürcistan Teknoloji Siteleri

Türkiye’den çok fazla ziyaretçi alan Gürcistan’da elektronik de büyük talep görüyor. Ülkemizden fazla ziyaret almasının nedenlerinden biri de teknoloji ürünlerinin orada daha uygun fiyata satılıyor oluşudur. Teknoloji ürünlerini incelemek isteyenler için Gürcistan’da teknoloji siteleri şu şekilde:

  • alta.ge
  • zoomer.ge
  • elit electronic

Yeni çıkan iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei gibi cep telefonlarının Gürcistan fiyatına bu sayfalardan bakılabilir. Gürcistan’a gitmeden oranın fiyatları hakkında fikir edinmek isteyenlerin kesinlikle ziyaret etmesi gereken internet sitelerini burada rehber olarak yayınladık. Tabi ki bütün internet siteleri buradakilerle sınırlı değildir. Buradakiler sadece en çok kullanılan internet siteleridir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir