Emoji Kopyala

Hırsız Emojisi Kopyala

Whatsapp, Instagram ve diğer sosyal medya uygulamalarında çeşitli emojiler kullanabiliyoruz. Mesajlaşma uygulamasında aranan sembollerden biri de “hırsız emojisi”‘dir. Emoji arama bölümüne hırsız yazdığımızda ya da İngilizce olarak ‘thief’ yazıldığında da herhangi bir emoji gösterilmiyor. Hırsız emoji kullanmak isteyenler buradan kopyalayıp kullanabilirler. Fakat burada çeşitli hırsız emoji görsellerini paylaştık. Hırsız emojilerinden beğendiğinizi, telefonunuza indirerek fotoğraf olarak gönderebilirsiniz.

Hırsız, emojiler arasında bulunmasa da dedektif emojisi Whatsap ya da diğer sosyal medya uygulamalarında kullanılabilir. Mesajlaşırken, “🕵️‍♂️” dedektif ya da gizli bir kişiyi temsilen bu sembolü kullanabilirsiniz. Emoji, duyguları, nesneleri, durumları ve fikirleri sembolik olarak ifade etmek için kullanılan küçük renkli semboller ya da resimlerdir. Bu sembolleri kullanarak mesajlaşmaya adeta mimik ekliyormuş gibi olursunuz. Duygusal halinizi karşı tarafa yansıtabilmek adına mesajlarınızda emojiler gönderebilirsiniz. Sık mesajlaşan insanlar, emojileri de çok fazla kullanırlar.

Hırsız Emojisi

Direkt olarak bir hırsız emojisi bulunmuyor. Ancak bunun yerine hırsız emojisini yansıtan bir sembol kullanabilirsiniz. İsterseniz aşağıdan çeşitli hırsız emoji denemelerinin fotoğrafını telefonunuza indirip kullanın, isterseniz de bir alt başlıktaki hırsız emojisini kopyalayabilirsiniz.

hırsız emoji

Yukarıdaki fotoğrafı telefonunuza indirerek hırsız emojisi olarak kullanabilirsiniz. Yine aşağıdaki fotoğraf da hırsız emojisi olarak gönderilebilir.

hırsız emoji kopyala

Hırsız Emojisi Kopyala Yapıştır

👤💰 Kopyalandı!

Yukarıdaki kopyala butonunu kullanarak hırsız emojisini kopyalayabilirsiniz. Kopyalama işlemi tamamlandığında, kopyalandı uyarısı ile karşılaşırsınız. Sonrasında ise Telegram, Whatsapp, Instagram ve diğer sosyal medya uygulamalarına yapıştırarak kullanılabilir.

Farklı ve değişik emojiler arıyorsanız Emoji Kopyala kategorisini ziyaret edin. Bu kategoride farklı semboller, emojiler ve ifadeler paylaşılıyor. Direkt olarak kopyala butonları kullanılıp bu semboller farklı platformlarda kullanıma hazır şekilde paylaşıldı. Örneğin değişik kalp emojileri sayfasından farklı renklerde kalp sembollerini inceleyebilir ve kopyalayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir