Genel

Mavi Tik Emoji Kopyala

Sosyal medya hesaplarında onaylanmış hesaplar “mavi tik” ibaresi ile anlaşılır. Herkeste olmadığı için insanlar mavi tik nasıl alınır konusunda araştırmalar yapıyorlar. Bu başlıkta mavi tik emoji kopyala işlemi nasıl yapılır anlatıyoruz. Twitter, Instagram, Facebook gibi sosyal medya hesaplarında bu sembolü kullanabilirsiniz. Fakat hatırlatmak isteriz ki bu mavi tik emojisi kopyalandığında hesabınız onaylı hesap olacak anlamına gelmiyor. Bu sembolü diğer semboller gibi adınızın yanına ya da biyografi bölümlerine yapıştırabilirsiniz.

Sosyal medya’da onaylanmış hesap olmak için belirli sayıda takipçiniz olması gerekir. Aynı zamanda çeşitli haber sitelerine konu olmuş ve tanınır biri olmalısınız. Başvuru yapılırken bu kriterler göz önünde bulundurulur. Bunun beraberinde kısa süre önce Instagram mavi tik özelliğini ücretli olarak sunacağını duyurdu. Şu an deneme aşamasında olan bu özellik kısa süre içerisinde ülkemizde de kullanıma açılacak. Hadi birlikte mavi tik emojisi kopyala işlemi nasıl yapılır bakalım.

Mavi Tik Emoji

“Mavi Tik” genel olarak sosyal medya platformlarında, özellikle Twitter ve Instagram gibi popüler uygulamalarda doğrulama işareti olarak kabul edilir. Mavi tik, belirli bir hesabın gerçek ve onaylanmış olduğu anlamına gelir. Mavi tik, hesabın sahibinin kimliğini doğruladığı ve hesabın resmi, marka ya da ünlü bir kişi tarafından kullanıldığını ifade etmeye yarar.

Mavi tik emojisi onaylanmış hesapların sahip olduğu bir özelliktir. Ancak kısa süre öncesinde Twitter bu özelliği ücretli olarak sunmaya başladı. Kısa süre öncesinde ise Instagram’da mavi tik özelliğinin ücretli bir şekilde alınabileceğini duyurmuştu. Bazı ülkelerde test aşamasında olan bu özellik ile artık isteyen herkes mavi tik sahibi olabilecek.

Instagram’da ücretli bir şekilde mavi tik satın alındığında çeşitli ek özellikler de tanınacak. Belirtmiş olduğumuz gibi bu özellik henüz deneme aşamasında.

Mavi Tik Emojisi Kopyala

Mavi Tik Emojisi:
Mavi Tik Emojisi Kopyalandı… BoslukKopyala.com

Kopyalayacağınız bu sembolü bir çok sosyal medya hesabında kullanabilirsiniz. Facebook, Instagram, Twitter, Whatsapp, Telegram ve diğer sosyal hesaplarınıza kopyaladıktan sonra yapıştırarak kullanmaya başlayın. Bu tik emojisi dışında iki tane daha farklı türde tik emojisi bulunmaktadır. Bunları tik işareti kopyala sayfasından da inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarında boş mesaj, boş yorum yapmak isteyenler ve oyunlarda görünmez nick almak isteyenler boşluk kopyala sayfasını ziyaret edebilir. Buradaki özel karakteri kopyalayarak hem görünmez nick alabilir hem de boş mesajlar gönderebilirsiniz. Hesap doğrulaması yapan kişiler tarafından mavi tik emojisi alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir