Teknoloji

Pubg Görünmez Harf Kopyalama 2024

Oyunda isim alırken görünmez isim yapmak isteyebilirsiniz. Görünmez nick için, Pubg görünmez harf kopyalama ve yapıştır.

Görünmez harf kopyala nasıl yapılır? Boşluklu nick ve görünmez nick bilgisi. Pubg Görünmez harf kopyalama, Pubg Mobile oyununda nick arasında boşluk bırakmak için kullanılmaktadır. Pubg oyunu nick alırken şekilli harf kullanmamıza da normalde izin vermiyor. Ancak basit bir yöntem kullanılarak şekilli nick kullanılabiliyor. Peki, oyunda adımızı yazarken araya nasıl boşluk bırakabiliriz? Boşluk kopyala sayfasında verilen görünmez boşluk karakteri sadece Whatsapp, Telegram, Instagram ve benzeri sosyal medya uygulamalarında geçerlidir. Aynı zamanda Pubg Mobile sohbet kısmından da boşluk göndermenize yarar. Fakat nick arasında boşluk bırakmak için farklı bir yöntem kullanmanız gerekir.

Bazı oyunlar nick arasında boşluk bırakmamıza izin verse de Pubg Mobile’da bunu yapamıyoruz. Oyun bizden tek kelime bir nick almamızı istiyor. Fakat görünmez harf kullanarak oyunda adınızın arasında boşluk bırakabilirsiniz. Görünmez harf yazma yöntemleri;

PUBG Görünmez Harf Nedir?

PUBG Görünmez Harf Nedir

PUBG oyununa başlarken ‘Storm Lord’ gibi boşluk bırakıp nick yazılmadığını fark etmişsinizdir. Fakat yine de oyunda boşluklu nick ya da görünmez nickler olduğunu fark etmişsinizdir. Oyun normal Space yani boşluk tuşu ile yapılan boşluğu kabul etmiyor.

Bununla beraber oyuncular nicklerinde boşluk kullanabiliyorlar. Oyunda adınızın arasında boşluk istiyorsanız bunu nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Bu yöntem hem telefonlarda yani mobil cihazlarda hem de Emülatör’den oynayanların kullanabileceği türdendir.

Pubg Görünmez Harf Kopyalama Mobil

Pubg görünmez harf kopyalamak için aşağıdaki Kopyala butonuna dokunun. Ardından özel görünmez harf ile nickin neresinde boşluk bırakmak istiyorsanız oraya yapıştırmanız gerekir. Telefondan ya da bilgisayardan bu yöntemi kullanabilirsiniz.


  1. Oyunu açarak profilinize giriş yapın.
  2. Profilinizde, nickinizin hemen yanında bir kalem işareti vardır. Ona basarak isim düzenleme ekranına gelin.
  3. Açılan pencereye kullanacağınız nicki yazın.
  4. Boşluk kullanmak istediğiniz yere ise ‘ Ħ ‘ veya ‘ Ī ‘ harflerinden birini buradan kopyalayıp yapıştırın.

Onayladıktan sonra adınızın arasında boşluk olduğunu göreceksiniz. Eğer nickinizi tamamen görünmez yapmak istiyorsanız birkaç defa bu harfi yapıştırın.

Not: Bu görünmez harfi hem adınızın arasında boşluk bırakmak için hem de adınızdan sonra bırakacağınız emoji ya da semboller arasında boşluk bırakmak için kullanabilirsin.

Emülatör PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

Pubg Görünmez Harf Kopyalama Mobil
Pubg Görünmez Harf Kopyalama Mobil

Bu yöntem de birinci yönteme benzer bir mantık ile çalışmaktadır. Bununla beraber ikinci yöntem daha çok PC yani Emülatör kullanan oyuncular içindir. Bu yöntem mobil cihazlardan yapılamayacağı için bilgisayardan uygulamalısınız.

  1. Emülatörü açıp Pubg Mobile oyununa giriş yapın.
  2. İsim değiştirme sayfasına gelin.
  3. İsmini değiştirmek için yanındaki düzenleme simgesine tıklayın.
  4. İstediğiniz ismi yazarken boşluk bırakacağınız yere ‘alt’ tuşuna basılı tutarken ‘0160’ yazın.
  5. ‘alt+0160’ kısayolu karakter tablosunda bulunan boşluk karakteridir. Bu tuşlamayı yapınca bilgisayardan nick arasına boşluk bırakabilirsiniz.

Oyunda görünmez nick yapmak ya da adının arasına boşluk bırakmak isteyenler bu yöntemlere başvurabilirler. Neden siz de diğer oyuncular gibi havalı bir nicke sahip olmayasınız ki. Oyunda rakiplerinizin de adınızı aklında tutmasını istiyorsanız havalı bir nick ve görünmez harf ile süslü bir isim oluşturun. PUBG görünmez Harf ū ve Görünmez Harf Ħ harflerinden uluşmaktadır. Bu harflerden birini kopyalayıp ilgili alana yapıştırdığınızda boşluk oluştuğunu siz de göreceksiniz.

Bu yöntem sayesinde rakipleriniz adınızı göremeyecek. Genelde oyunda hile kullananlar görünmez isim yapıyorlar ancak bazı normal oyuncular da bir nick almak yerine isim kısmını boş bırakmak isteyebiliyor.

Whatsapp gibi uygulamalarda boş mesaj göndermek için Boşluk Kopyala sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Pubg Mobile oyununda görünmez nick yapmak istiyordum, space tuşu ile bunu yapmaya çalıştığımda olmuyordu. Adımın arasında boşluk bırakmaya çalışınca yine işe yaramamıştı. Neredeyse çıldıracaktım. Buradan öğrendim ki, boşluk bırakabilmek için belirli bir karakter yazılıyormuş. Pubg mobile görünmez harfi buradan kopyalayıp siz de kullanın benim gibi yapana kadar tansiyon hastası olmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir