Emoji Kopyala

Sargılı Kalp Emojisi Kopyala ❤️‍🩹 Anlamı

Kalp emojileri arasında en sık kullanılan sembollerdendir. Eğer siz de sargılı kalp emojisi kopyala yapıştır yaparak kullanmak istiyorsanız buradan yapabilirsiniz. Ayrıca yine bu yazıda sargılı kalp emoji anlamı ne anlama gelir sorularını da yanıtlıyor olacağız. Daha çok, arası bozulan iki insanın kullandığı bir semboldür. Bu sembolü, Whatsapp, Instagram, Facebook ya da diğer sosyal medya uygulamalarında kullanabilirsiniz. Kopyalamak için alt başlıktaki kopyalama butonunu kullanın.

Sarılı kalp emojisi, olarak da bilinen bu sembol sevgililer arasında, eşler arasında ya da arkadaşlar arasında kullanılabilir. Bu emojiye insanlar tarafından verilen bir diğer isim ise İyileşen Kalp Emojisi’dir. Özetle herkes bu emojiyi kendine göre yorumluyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise yara bantlı kalp emojisi olarak ifade ediyor. Her ne denirse densin, herkes ❤️‍🩹 emojisini ima ediyor. Alt başlıktan ❤️‍🩹 emojisi kopyalanabilir, bir alt başlıktan ise ❤️‍🩹 ne anlama gelir sorusunun yanıtını inceleyebilirsiniz. Bu kalp emojisi bilgisayarda bandajlı kalp olarak görünse de, Whatsapp’ta aşağıdaki görseldeki gibi bir görünüme sahiptir.

Sargılı Kalp Emojisi Kopyala Yapıştır

Sarılı kalp, iyileşen kalp, sargılı yara bantlı kalp emojisi kopyalamak için aşağıdaki kopyala butonunu kullanın.
Kar emojisi: ❤️‍🩹 Kopyalandı!

Yukarıda bulunan kırmızı renkli kopyala butonu kullanılarak iyileşen kalp emojisini kopyalayın. Eğer bilgisayardan kopyaladıysanız CTRL + V tuşlarına aynı anda basarak bu kalp sembolünü istediğiniz herhangi bir alana yapıştırabilirsiniz. Mobil cihazlarda kopyalanan emojiyi yapıştırmak için, mesaj gönderim alanı ya da yazı yazılacak alana gelip basılı tutun ve çıkan Yapıştır seçeneğine basın.

Klavyeden yani bilgisayardan sargılı iyileşen kalp emojisi yapmak isteyenler direkt olarak buradan kopyalayabilirler. Bazen mesajlaşırken emojiler kullanıyoruz. Fakat aradığımız emojiyi kimi zaman emoji bölümünde bulamayabiliyoruz. Eğer siz de iyileşen kalp emojisini bulamadıysanız buradan kopyalayın.

Sargılı Kalp Emojisi Ne Anlama Gelir?

Sarılı iyileşen kalp emojisi anlamı, Tıbbi gazlı bezle sarılmış bir kalp görünümündedir. Bu emoji amlam itibariyle; acıyı, kırılmayı ve hüznü ifade etmek için kullanılmaktadır. Ayrıca kalp kırıklığı anlamına da gelir. Örneğin, birini kıran bir cümle kullandıysanız ya da kalbini kıran bir davranışta bulunduysanız size bu emojiyi gönderebilir. Bu kalp sembolü daha çok kalbi kırık kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Ayrıca iyileşen kalp emojisi olarak da bilinir. Bu ise, kalbim iyileşiyor anlamına gelmektedir. Tamam kalbim kırıktı fakat ben yaralarımı sardım, artık iyileşme vakti anlamında da kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu tür emojiler için emoji kopyala sayfasını ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir