Genel

Seni Seviyorum Emoji Kopyala

Emojilerle kendi duygu ve düşüncelerimizi ifade edebiliyoruz. Sevgililer için “seni seviyorum emojisi kopyala” işlemini burada anlatıyoruz. Ayrıca eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza ya da ailenizden birine sevdiğinizi emojilerle ifade edebilmeniz için çeşitli emoji kombinasyonlarını sizin için hazırladık. Bu emojilerden beğendiğinizi kopyalayarak mesajlaşma uygulamasından gönderebilirsiniz.

El ile kalp seni seviyorum emojisi kopyalamak için aşağıda sunmuş olduğumuz yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde tek dokunuşta kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kopyaladığınız emoji, Whatsapp, Instagram, Twitter, Telegram ve Facebook gibi sosyal medya uygulamalarının hepsinde kullanılabilir. Aşağıda direkt eller ile kalp emojisini kopyalayarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Seni Seviyorum Emoji Kopyala

Seni Seviyorum Emojisi:

‏‏‏‏‏‏‏

Yukarıdaki kırmızı kopyala butonuna dokunun. Bu butona dokunduğunuzda emoji otomatik olarak kopyalanmış olacaktır. İlk baktığınızda boş bir kare kutu gibi görünüyor olabilir. Ancak kopyalama işlemini gerçekleştirip Whatsapp ya da farklı bir alana yapıştırdığınızda emojiye dönüşür.

Ayrıca aşağıdaki emoji kombinasyonlarını da kopyalayarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Direkt olarak kırmızı kalp emojisi göndermek yerine farklı emojiler arıyorsanız kalp emojisi kopyala sayfasından farklı emojileri de inceleyebilirsiniz.

Seni Çok Seviyorum Emojileri

Seni çok seviyorum emojisi olarak kullanabileceğiniz bazı emojileri aşağıda listeledik. Bu emojileri sevdiklerinize göndererek onları ne kadar çok sevdiğinizi emojiyle de ifade edebilirsiniz. Örneğin yıldızlı kalp sevginizin ve aşkınızın ışıltısını ifade eder.

  • ❣
  • 💟
  • 💞
  • 💑
  • 💖

Seni Seviyorum Emoji Kombinasyonu

  • Anneye: 👩‍🍼🤶👩‍👦👩‍👧 💖
  • Babaya: 🧑‍🍼👨‍👦 💖
  • Erkek Kardeşe: 👨🏻👨🏻‍🦰❤️
  • Arkadaşa: 👭🏻 ❤️‍🔥❤️

Sevginizi emojilerle dile getirmek için buradaki emojileri de kullanabilirsiniz. Ayrıca siz sevgilinize, arkadaşınıza ya da aile bireylerinize hangi emojiyi gönderiyorsunuz? Bunu da yorum kısmından yazabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz ya da araştırdığını farklı bir emoji varsa bunu arama kısmından aratarak bulabilirsiniz. Bulamadığınız emojileri yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

İki El ile Kalp Yapma

El ile kalp emojisi kopyalamak isteyenler hemen aşağıda paylaştığımız seçenek ya da yukarıdaki kopyalama butonunu kullanarak bu emojiyi kopyalayabilirler. Emoji sayfada görünmese de kopyalayıp ardından Whatsapp gibi sosyal medya uygulamalarına yapıştırdığınızda bu haberin görselindeki gibi emojiye dönüşür.

  • 🫶

Bu emoji, iki el ile yapılan oluşturulan bir kalp sembolünü simge eder. Seni seviyorum anlamında da kullanılır. Aynı zamanda sevgi ve desteği, kalbin önerdiği gibi aşkı, dostluğu, beraberlik gibi duyguları ifade etmek için kullanılır. Eller ile kalp oluşturmak karşıdaki kişiyi ya da şeyi sevdiğiniz anlamına gelir. El ile kalp emojisi karşılıklı sevgi ve anlamında da kullanılmaktadır. Ayrıca çiftler birer elleriyle de kalp oluşturabilirler. Bu da iki elmanın yarısı gibi bir kalbi birleştirme anlamına gelir. Sosyal medya uygulamalarında da sevgililerin ve en iyi arkadaşların bu sembolü oluşturduğunu görebilirsiniz.

Farklı emojiler arıyorsanız bunları arama kısmından aratarak bulabilirsiniz. Bununla beraber, Whatsapp ya da herhangi bir uygulamadan birine boş mesaj göndermek istiyorsanız veya oyunlarda görünmez isim yapmak istiyorsanız boşluk kopyala sayfasını ziyaret edip buradaki talimatları uygulayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir