Genel

Üzgün Emoji Kopyala: Üzgün Surat

Üzgün surat emojileri arayanlar için Whatsapp, Instagram ve Facebook gibi bir çok sosyal medya uygulamalarında kullanabilecekleri sembolleri listeledik. Buradan üzgün emoji kopyala seçeneği sayesinde beğendiğiniz işareti kopyalayıp istediğiniz herhangi bir sosyal medya uygulamasında kullanabilirsiniz. Buradan hem siyah beyaz hem de renkli sembolleri kopyalamak için hemen altında bulunan kopyala düğmesine dokunmanız yeterlidir.

Üzgün surat emojisi bir taneden fazla olduğu için hepsini burada listeledik. Buradan sizi ifade eden sembolün altındaki kopyalama düğmesine dokunarak işareti kopyalayabilirsiniz. Aynı zamanda bu sembolleri Whatsapp, Instagram, Twitter, Facebook, Tinder, sohbet siteleri ve daha bir çok web sayfası üzerinde kullanabilirsiniz.

Üzgün Surat Emoji Nedir?

Üzgün surat emoji, genellikle üzüntü, hayal kırıklığı veya mutsuzluk gibi duygu durumlarını ifade etmek için kullanılmaktadır. Whatsapp ya da Instagram gibi uygulamalarda mesajlaşırken biri size bu sembolü gönderiyorsa üzüldüğünü ya da hayal kırıklığına uğradığını anlatmak istiyordur. Emoji, birinin duygusal durumunu ifade etmek veya bir olayın olumsuzluğunu anlatmak için de kullanılmaktadır.

Üzgün yüz emojisi aynı zamanda birine destek olmak, senle aynı duyguları yaşıyorum ya da acını hissediyorum gibi durumları da sembol olarak ifade etmek için kullanılır. Sosyal medyada mesajlaşırken duygu ve hislerimizi direkt mimik olarak yansıtamadığımız için bu ve buna benzer emojiler kullanırız.

üzgün emojiler

Üzgün Emoji

Üzgün yüz sembolü kopyala:


Üzgün surat emojisi kopyala:Pişmanlık emojisi kopyala:Dudak büken mutsuz emoji:Mutsuz emoji:Ağlayan emmoji:Gözlerini yuman mutsuz yüz:Göz yaşı emoji:Ağzı açık mutsuz sembol:Üzgün surat:Üzgün işareti:Mutsuz üzgün emoji:Üzgün yüz ifadesi:Korkmuş emoji:Üzgün surat ifadesini sosyal medyada mesajlaşırken, gönderi açıklamasında, yorumlarda ya da biyografi gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda destekleyen oyunlarda kullanıcı adınızın yanında da bu sembolü kullanabilirsiniz.

Üzgün yüz ifadesine sahip emoji arıyorsanız buradan işinize yarayacak emojiyi direkt olarak kopyalayabilirsiniz. Beğendiğiniz sembolün altındaki kopyala butonuna dokunduğunuzda sembol otomatik olarak kopyalanacaktır. Bu işlemin ardından kullanacağınız alana giderek yapıştırmanız yeterlidir.

Eğer birine sinir olduysanız ya da sadece eğlenmek istiyorsanız ona boş mesajlar gönderip biraz canını sıkabilirsiniz. Sizi aradığında da yazdıklarım görünmüyor mu diyerek bilmiyormuş numarası yapabilirsiniz. Neden mi bahsediyoruz görünmez boşluk kopyala sayfasına girin. Özel karakteri kopyalayıp arkadaşlarınıza boş mesaj gönderin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir