Teknoloji

Whatsapp Boş Mesaj Kopyala – Boş Mesaj Gönderme

Whatsapp Boş mesaj gönderme düşündüğünüz kadar zor değil. Whatsapp boş mesaj kopyala yapıştır yöntemi ile gönderilebilir. Sosyal medya uygulamaları arasında en çok kullanılanı olan WP’de görünmeyen mesaj göndermek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlenmek için ya da onları şaşırtmak için boş mesaj gönderebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı boşluk kopyala sayfasında da detaylı bir şekilde anlatmıştık. Ek olarak burada anlatmak gerekirse bütün detaylarıyla anlattık.

Whatsapp mobil uygulamasından ya da Web Whatsapp ile boş mesaj göndermek oldukça basittir. Ayrıca bu yöntemi kullanarak Whatsapp adınızı da görünmez yapabilirsiniz. Hakkımda kısmına yazmanız gereken açıklamaya da buradaki özel boşluğu kopyalayıp gizleyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi telefon numaranızın olmadığı birine Whatsapp’tan mesaj gönderirken adınız görünür. Bunun görünmesini istemezseniz boşluk yöntemini kullanıp gizleyebilirsiniz. Peki, Telefondan Whatsapp boş mesaj kopyala yapıştır yöntemi nasıl çalışır?

Whatsapp boş mesaj kopyala
Whatsapp boş mesaj kopyala

Whatsapp Boş Mesaj Kopyala Yapıştır

Whatsapp boş mesaj kopyala yapıştır yöntemi kullanarak gönderilebilir. Boş mesaj göndermek isterseniz aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamanız gerekmektedir.

1- Parantezin içinde bulunan boşluğu ( ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎) kopyalayın.
2- Boşluğu kopyaladıktan sonra boş mesaj göndereceğiniz kişi ile olan konuşmanıza yapıştırın.
3- Sonrasında gönder tuşuna dokunarak mesajı gönderebilirsiniz.
4- Eğer telefondan olmazsa bilgisayardan Web Whatsapp giriş yapıp kullanabilirsiniz.

Not: Bazı telefonlarda çalışmayabilir, bu nedenle web.whatsapp.com’dan Whatsapp‘a giriş yapıp buradan kullanabilirsiniz.

Whatsapp Boş Mesaj Gönderme

Whatsapp boş mesaj gönderme yöntemi olarak bir diğer adım olarak aşağıdaki yönteme bakabilirsiniz. Aşağıda özel olarak hazırlanmış olan KOPYALA butonuna dokunun. Ardından boş mesajı kullanmak istediğiniz yere yapıştırın ve kullanın. Whatsapp boş mesaj:

Yukarıdaki yöntem telefondan çalışmazsa: Boşluk Kopyala ana sayfasındaki butonu kullanarak telefondan da Whatsapp için boş mesaj gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki Kopyala butonuna dokunarak özel görünmez boşluk karakteri kopyalanabilir. Kopyalandıktan sonra istenilen herhangi bir yerde kullanılabilir.

Buradaki yöntemleri kullanarak arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Arkadaşlarınıza, ailenizden herhangi birine, aile Whatsapp gurubuna ya da arkadaşlarınızla olan grubunuza boş mesaj göndererek onları şaşırtın. Muhtemelen ilk tepkileri yazdığın şey görünmüyor olacaktır.

Not: Eğer mobil cihazdan kullanamazsanız web.whaatsapp.com‘dan kullanabilirsiniz. Web Whatsapp giriş işlemi;

Web Whatsapp Nasıl Girilir?

web whatsapp boş mesaj
web Whatsapp boş mesaj

Web Whatsapp giriş işlemi oldukça basittir. Web Whatsapp giriş yaparak telefonunuzda kullandığınız Whatsapp’ı bilgisayardan da kullanabilirsiniz. Giriş yapmak için;

  • Chrome ya da herhangi bir tarayıcıdan web Whatsapp adresine girin.
  • Giriş yaptıktan sonra telefonunuzdan Whatsapp uygulamasını açın.
  • Uygulamadan Ayarlar bölümüne girin.
  • Buradan Cihaz Bağla düğmesine basın.
  • Ardından kamera açılacaktır, Web Whatsapp ekranındaki QR kodu bu kamera ile okutun.

Yukarıdaki işlemleri yaptığınızda bilgisayardan Whatsapp’a bağlanmış olacaksınız. Sonrasında yapmanız gerekenler ise daha basit. Boslukkopyala.com adresine giriş yapıp ekranda anlatılan şekilde boşluğu kopyalayın. Ardından göndermek istediğiniz arkadaşınıza yapıştırarak gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda Whatsapp’ta adınızı gizlemek hakkımda kısmını da saklamak için web Whatsapp üzerinden ilgili kısımlara bu özel boşluk karakterini yapıştırmanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir